ماساژ لاغری چیست؟

کاهش سایز

ماساژ لاغری یکی از انواع ماساژ های است که برای سوزاندن چربی های موضعی رو عضوی خاص که معمولا این عضو شکم پهلو ویا بازو ها و ران است استفاده میشود.در این ماساژ فرد ماساژ گیرنده به صورت کاملا ریکلس روی تخت دراز کشیده که نحوه دراز کشیدن بستگی به عضو هدف دارد سپس ماسور با اگاهی از علم اروماتراپی و اثرات روغن های لاغری و حساسیت و طبع شناسی بدن ماساژ گیرنده مقداری روغن به عضو مورد نظر ریخته...

و شروع به ماساژ میکند این ماساژ از انواع تکنیک های افلوراژ و پتریساژ استفاده میشود و معمولا دسته ی کامپرشن ها در این ماساژ کاملا بلا استفاده هستند. در این ماساژ ماسور ابتدا به ارامی شروع به گرم کردن بدن ماساژ گیرنده میکند و حرکات افرواژ را به بدن فرد اعمال میکند به مرور معمولا بعد از چند دقیقه ماسور شروع به انجام حرکات پتریساژ به خصوص پیکینگ اب با سرعت و شدت بالا روی بدن فرد میکند که معمولا این تکنیک برای برخی افراد به مقداری ازار دهنده میباشد اما هیچ چیز بدون تحمل سختی به دست نمیاید. سپس بعد از 20 الی 25 دقیقه ماسور شروع به انجام حرکات فریکشن چه سطحی و چه عمقی میکند و ماساژ را بعد از حدود 30 دقیقه به اتمام میرساند.
در طی ماساژ لاغری چه اتفاقی برای بدن میافتد؟
همانطور که در بالاتر اشاره شد در این ماساژ فرد ماساژ گیرنده در انجام حرکات پتریساژ مقداری احساس درد ناخوش ایند میکند. اما منبع این درد چیست؟ در هنگام اعمال این حرکات از سمت ماسور سلول های چربی بدن فرد تخریب شده و چربی خود را با تحریکات انجام شده به درون خون میریزد . از طرفی با انجام این حرکات بدن فرد متابولیسم خود را بالا برده و اماده دریافت فشار بیشتر میشود از سوی دیگر نیز جریان خون موضعی رسیده به ناحیه مورد ماساژ به مقدار زیادی افزایش یافته و بدن به اصطلاح اماده چربی سوزی میشود.
بعد از ماساژ لاغری باید چکار کرد؟
همانطور که گفتیم پس از ماساژ لاغری بدن فرد اماده چربی سوزی میشود با ریخته شدن چربی های سلول ها به داخل خون و افزایش متابولیسم سلول ها فرد شروع به انجام ورزش بالاخص ورزش های هوازی میکند این ماساژ باعث افزایش شدت چربی سوزی شده و تاثیری بسیار عالی در این زمینه دارد.
ایا ماساژ لاغری به تنهایی کافی است؟
خیر این که شما هرچه دوست داشته باشید بخورید و اصلا ورزش نکنید و انتظار معجزه از این ماساژ را داشته باشید کاملا غلط میباشد این ماساژ را باید همراه با برنامه ورزشی صحیح و رژیم غذایی مناسب پیاده کرد انگاه میتوانید انتظار ایجاد معجزه در اب شدن چربی هایتان داشته باشید.
ایا تاثیر این ماساژلاغری اثبات شده هست؟
بله بسیاری از دستگاه هایی که تحت عنوان ویبراتور های لاغری استفاده میشوند از این اثرات بهره میبرد البته دقت کنید که این دستگاه ها هیچ گاه جای یک ماساژ لاغری را نمیگیرند زیرا که اولا امکان اجرای حرکات پتریساژ را نداشته و فقط حرکات ویبره که تنها 5 دقیقه از ماساژ را انجام میدهند را پوشش میدهند و دوما از علم اروما بی بهره میباشند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید