فواید ماساژ صورت

ماساژ صورت

ماساژ صورت : بزرگترین راز زیبایی
همانند تمامی عضلات بدن شما عضلات صورت شما نیز به همان اندازه احتیاط به ماساژ و ریلکسین دارند انجام ماساژ های صورت به صورت دوره ای فواید بسیاری را در بر دارد که مهم ترین انها را در این جا برمیشماریم.
1:کاهش تنش
هنگامی که عضلات صورت تخت تنش قرار میگیرند باعث افزایش احتمال چروک شدن پوست میشوند.

بنابراین باید این عضلات را به صورت دایمی ماساژ داد برای ریلکسین این عضلات تنها به 10 الی 15 دقیقه ماساژ در روز نیاز دارید البته این را نیز در نظر داشته باشید که این میزان بسته به نوع پوست شما میتوند مقداری کم و یا زیاد شود.به عنوان مثال در صورتی که پوست چرب دارید بهتر است مدت زمان را کمتر از ده دقیقه و در صورت داشتن پوستی خشک انرا به 20 دقیقه برسانید دقت کنید که تحریک بیشتر میتواند باعث شکنندگی پوست شما شود.
2:افزایش گردش خون
مانند ماساژعضلات کمر ویا شانه عضلات صورت نیز نیاز به افزایش گردش خون به همان نسبت برای بهبودی عمکرد خود دارند با ماساژ روزانه مقدار بسیار بیشتر از اکسیژن و خون را به این عضلات خواهید رساند.
3:کلاژن سازی
یکی از مهم ترین علت های پیر شدن پوست از دست دادن مقادیر زیاد کلاژن با افزایش سن است. ماساژ عضلات صورت همانند ورزشی قوی برای عصلات صورت عمل کرده و باعث افزایش کلاژن سازی در مناطقی که مقدار کلاژن خود را از دست داده اند میشود.این مناطق معمولا از پیشانی شروع شده و سمت قسمت های دیگر پوست خصوصا چشم ها میروند. برای ماساژ این قسمت ها بهتر است از حرکات سیرکولار استفاده کنید همچنین برای افزایش اثراین ماساژ میتوانید بعد از ان از دوش سرد گرم اب استفاده کنید.
4:لیفت صورت بدون جراحی
با افزایش کلاژن سازی این عضلات با ماساژ منظم و افزایش اکسیژن رسانی و همچنین افزایش گردش خون پوست سالم و طبیعی تر به نظر میرسد این ماساژ باعث لیفت طبیعی صورت شده دقت کنید که استفاده از علم اروماتراپی و روغن های طبیعی بسیار به این موضوع کمک میکند . میتوانید با انجام چند دقیقه ماساژ صورت شب ها قبل از خواب به کمک روغن های طبیعی و مخصوص پوست خود را جوان نگه دارید.
5:جوان سازی پوست
بسته به شرایط پوست ، سن،هدف از ماساژ و میزان بودجه شما ماساژ منظم صورت با کمک روغن های خاص و علم اروما باعث روشن شدن و شفافیت پوست شما و جوان شدن پوستتان میشود همچنین در قسمت هایی از شرق اسیا از این ماساژ به همراه ماساژ های کریستال برای جوان سازی پوست استفاده میشود
6:زیبایی بدون جراحی
مهم ترین نکته و اخرین نکنه در مورد ماساژ صورت تغیر در چهره بدون نیاز به عمل های جراحی است. در این مورد دقت کنید که نیاز به یک ماسور کاملا حرفه ای دارید ماسور با ماساژ نواحی خاص با دانستن اناتومی دقیق عضلات میتواند تغیرات دلخواه را روی صورتتان پدید بیاورد مثلا ابرو ها را بالا کشیده و یا لب ها را بزرگ ترکند گونه ها را بزرگ ویا خط لبخند را از بین ببرد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید