ماساژ سوئدی چیست؟

سویدیماساژ سوئدی چیست؟

ماساژ سوئدی از معروف ترین ماساژ های غربی است که پایه و بنیان ماساژ اسپورت،عمیق بافت و ارموتراپی میباشد. در ابن ماساژ ماسور با انجام تکنیک های خاص سعی در افزایش گردش خون ، تخلیه غدد لنفاوی و برطرف کردن گرفتگی عضلات و همچنین از بین بردن درد و بهبود رنج حرکتی عضلات دارد.


اگر تا به حال ماساژ دریافت نکرده اید این ماساژ از بهترین ماساژ های برای شما میتواند باشد. به طور معمول بیشتر افراد بین 50 تا 60 دقیقه این ماساژ را دریافت میکنند اما در صورتی که تایم انتخابی شما 70 الی 90 دقیقه باشد زمان بسیار بیشتر به ماسور برای دست یافت به نتایج بهتر داده میشود. این ماساژ معمولا بسیار نرم میباشد اما بسته به استایل و فشار وارده توسط ماسور میتواند قدرمتند نیر باشد. البته این موضوع باید ذکر شود که در صورتی که شما دارای جثه بزرگ و توانایی تحمل فشار زیادی هستید ماساژ عمیق بافت که از دسته ماساژ های درمانی میباشد میتواند گرفتگی های شما را بهتر درمان کند البته دقت کنید که فشار در این ماساژ بسیار زیاد و دارای درد میباشد.
در طی ماساژ سوئدی چه اتفاقی می افتد
در تمام ماساژ های سوئدی پوست با روغن های مخصوص چرب شده وبا تکنیک های استروک روغن روی بدن پخش میشود که باعث میشود عضلات گرم شده بدن ریلکس شده و اماده فشار بیشترشود  سپس با استفاده از تکنیک های مالشی و فشاری بدن به اوج رسیده و پس از استروک دوباره بدن سرد میشود که در طی این فرایند بدن به شدن ریلکس شده و به حالت خلسه  مانندی وارد شود.
قبل از ماساژ به شما فرمی داده میشود که باید انواع اطلاعات شامل انواع حساسیت ها بیماری ها بارداری شکستگی ، گرفتگی  و هر موضوع دیگری که به نظر خودتان مهم هست باید در ان نوشته شود. دقت کنید کنید که در صورت بیمار بودنتان بهتر است ماساژ دریافت نکنید زیرا علاوه بر امکان پخش بیماری در بدنتان امکان سرایت به ماسور هم وجود دارد.
در نهایت دقت کنید این ماساژ از جمله ماساژ های نرم میباشد که بیشتر مناسب خانم ها و افرادی که بدن ظریف و اکتومورف دارند میباشند.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید