ماساژ سنگ داغ چیست؟

hot stone massage

ماساژ سنگ داغ چیست؟

در طی یک ماساژ سنگ داغ ماسور تا 50 سنگ بازالت را که به دمای 48 تا 60 درجه سلسیوس رسیده است را بر روی بدن روغنی فرد ماساژ گیرنده قرار میدهد. سنگ ها بین دستان روی معده بین انگشتان پا و...

قرار داده میشوند ماسور با استفاده از تکنیک هایی مانند تکنیک های ماساژ سوئدی ماساژ را انجام میدهد .گرمای سنگ ها باعث افزایش میزان ریلکسیشن در اثر فشار وارده به بدن میشود بعضی از مردم معتقد هستند که سنگ ها خاصیت طبیعی شفا دهنده ای دارند که باعث میشود ماساژ سنگ داغ به ماساژ گیرنده یک تجربه ی عمیق ریلکسیشن نسبت به سایر ماساژ ها دهد.


سنگ های سرد و گرم
ماسور بعضی از سنگ ها را در تماس با بدن ماساژ گیرنده میگذارد و سایر سنگ ها را برای ماساژ دادن استفاده میکند. سنگ های سرد گاهی اوقات برای قسمت هایی  مانند صورت استفاده میشود . معمولا ماساژ سنگ داغ در اکثر منو های مکان هایی که چشمه اب گرم دارد وجود دارد. این ماساژ همانند تمرینی برای عروق ماساژ دهنده میباشد و اصطلاحا به ان ژیمناستیک عروق سیستم گردش خون میگویند سیستمی که خود درمانی بدن را کنترل میکند.
توجه کنید که هیچ الزامی به استفاده از سنگ سرد یا گرم موجود نمیباشد و این که در کدام مکان ها از سنگ داغ و سرد استفاده شود بسته به توانایی و علم ماسور دارد .
نسوزید
گرمای حاصله از سنگ یک اثر ارامش بخش فوری داردو ماسور ان را در امتداد اندام های ماساژ گیرنده قرار میدهد ماسور میتواند انها را روی عضلات بافت نرم و یا بین انگشتان قرار دهد اما در هر صورت نباید باعث احساس ناخوشانید و سوختگی شود.

بیشتر بخوانید فواید ماساژ سنگ داغ

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید